Ordered designs

Wardrobe design ~celebsdailyhq~

Dnes v 15:59 | DiamondColours | Emdie.
for: celebs-daily-hq ♥ type: wardrobe ♥ satisfaction: 68% ♥ previewon blog

Nemá cenu k němu toho nějak moc říkat, asi jen to, že bude nastavený zítra, tedy aspoň doufám, že mi něco nezkrouhne plány. :D

Wardrobe design ~marvelonline~

16. září 2017 v 15:49 | DiamondColours | Emdie.
for: marvel-onlinetype: wardrobe ♥ satisfaction: 68% ♥ preview ♥ on blog ♥

Už déle nastavený wardrobe design, který se mi docela líbí. Hlavně barvy a menu. :)

Ordered design ~shaymdaily~

16. srpna 2017 v 14:15 | DiamondColours | Emdie.
for: shaym-dailytype: wardrobe ♥ statisfaction: 73% ♥ previewon blog

Jsem zpět! Dovolenou jsem si užila, i když jsem se vrátila už v úterý v noci kvůli ubytování, které bylo na Slovinsku opravdu špinavé, čili jsme tam spali jen jednu noc, a to jsme se ještě v noci z neděle na pondělí museli stěhovat do novější budovy, protože jsme zamčeli dveře a nešly odemčít - mamka i se sestrou lezly oknem hledat majitele, no, takové jsou zážitky ze Slovinska, každopádně stejně to bylo krásné, jak Rakousko, kde jsme šli na horu Dobratsch, navštívili soutěsku Tscheppaschlucht a hrad Finkenstein, měli krásné ubytování u jezera Faaker See. Na Slovinsku jsme toho stihli poněkud méně, než jsme plánovali, ale i tak na to, že jsme tam strávili jeden den, jsme toho stihli hodně - šli jsme trasu k vodopádu Peričnik, který je nádherný, byli u Bledského jezera a nakonec jsme navštívili místo, na které jsem se těšila snad nejvíce - biatlonový stadion v Pokljuce ♥ Teď už se ale přesuneme na design, jistojistě totiž udělám článek, kde budou nějaké fotky z dovolené. :)
-----------------
Design jsem udělala už včera, to mi přišla i objednávka. Dostala jsem naprosto volnou ruku, byly mi zaslány pouze fotky a jedinou podmínkou bylo, aby byl začátek názvu blogu (shaym) ozdobný. Byla jsem opravdu ráda, že jsem tuto možnost dostala, díky tomu mi totiž design nepřijde vůbec prázdný a efekty jsem si dodělala podle sebe. Použila jsem docela dost textů, v poslední době se mi to strašně líbí, bez toho mi to přijde docela prázdné. :D Inspirace boxů v menu Nayou

Ordered design ~ashleystars15~

6. srpna 2017 v 21:32 | DiamondColours | Emdie.
for: ashleystars15type: wardrobe ♥ statisfaction: 52% ♥ preview ♥ on blog ♥

No, budu upřímná. Moc se mi nelíbí, ale admince ano, takže jsem ráda. Je tu další wardrobe design a i když jsem s ním docela měla problém, tak mi netrval tak dlouho. Asi čtyřikrát jsem ho komplet předělávala, no, nakonec to dopadlo takhle. Samozřejmě - květiny, ale tyhle kopretiny se sem opravdu hodily, sama Ashley je má na ruce na photoshootu. :D Já mám vždycky problém, když toho na designu má být málo, tenhle je toho příkladem. Rozhodně není jeden z mých nejlepších, ale nejhorší to taky není. A abych nebyla jen negativní, líbí se mi barvy a kopretiny (a fotky samozřejmě!). Rozložení komentovat nebudu :D Hlavně, že se líbí admince. :)

Ordered design ~shaymdailyblogcz~

4. srpna 2017 v 15:08 | DiamondColours | Emdie.
for: shaym-dailytype: wardrobe ♥ statisfaction: 70% ♥ preview ♥ on blog ♥

Co si budeme povídat, ke mně moc simple designy nejdou, no. :D Ale adminka už podruhé požádala o simple design, tak jsem se rozhodla přidat výběr simple/classic i do objednávky, ať si každý vybere. (To ale nic nemění na tom, že pořád radši dělám klasické "velké" designy :D) Shay mám hrozně ráda a líbí se mi i fotky, které adminka vybrala, ze začátku jsem měla problém kam umístit hlavní navigaci, ale nakonec to nějak dopadlo no. V poslední době jsem strašně posedlá kytkami, cpu je snad na každý design, ať už do pozadí, nebo nějak viditelně.. Za poslední týden jsem udělala asi 5 designů, z toho všechny byly s kytkami. Myslím, že květiny začala používat už dávno Lily (goldenwaterlily), když ještě působila na blogu, a teď se to nějak znova uchytilo. :D Každopádně mně se to líbí, mám ráda přírodu na designech. :D

Ordered design ~shaymdailyblogcz~

18. července 2017 v 16:15 | DiamondColours | Emdie.
for: shaym-dailytype: normal ♥ statisfaction: 80% ♥ duration: 4 h. ♥ on blog

Tuto objednávku jsem dostala chvíli po znovuotevření a byla jsem za ni strašně ráda. Shay strašně miluju a fotky, které mi byly zaslány jsem začala zbožňovat. Konečně jsem se odpoutala od fialové, růžové a modré, a zvolila jsem jiné barvy. Docela se mi líbí, ale už k tomu nemám moc co říct, asi jen to, že v pozadí jsou nepatrně vidět glitry. :) Náhled v portfoliu zde nebo kliknutím na obrázek, design už je na blogu, když tak můžete kouknout tam. :)
- Emdie.

Ordered design ~starlogblogcz~

5. září 2015 v 17:56 | DiamondColours | Emdie.
for: star-logtype: wardrobe ♥ statisfaction: 93% ♥ duration: 7 h. ♥ on blog
Objednaný design pro Nicky. Už je dodělaný asi dva týdny. Každopádně ještě není nastavený a to z jediného prostého důvodu. NENÍ ČAS. Začala škola a já jsem se včera vrátila z adapťáku. Skok na náročnější školu a učivo bude náročný, proto nečejte zrovna růžovou aktivitu. Snad se vám design líbí.

Ordered design ~star-log.blog.cz~

8. srpna 2015 v 13:11 | DiamondColours | Emdie.
for: star-logtype: wardrobe ♥ statisfaction: 90% ♥ duration: 7 h. ♥ on blog

Layout s Debby Ryan jsem už pěkně dlouho nedělala, myslím, že to může být i půl roku nebo rok. Každopádně, jsem s ním spokojená, teď se každý den snažím dělat objednávky, ale dneska jelikož je opět strašné horko, tak jdu odpoledne na koupák a odpočinu si od notebooku, kterému v poslední době dávám pořeádně zabrat. Snad se vám design líbí, mně ano. :)

Jinak, připravuji portfolio, i design na něj. :)
 
 

Reklama