Blog news

HIATUS 27.8. - 3.9. 2017

27. srpna 2017 v 8:00 | DiamondColours | Emdie.
Už dlouho ode mě omýlaný hiatus, to datum už nastalo. Momentálně jsem na cestě na letiště, protože mě v posledním týdnu letních prázdnin čeká dovolená, na kterou letím pouze s mamkou. Bohužel nemám nic přednastaveného, čili nic celý týden nevyjde, no, snad to nevadí. Jednoduše - celý týden nevyjde ani jeden článek a já vaše blogy nejspíš nebudu komentovat. Článek po té vyjde asi během prvního týdne v Září, kde shrnu mou dovolenou v Rakousku, Slovinku a nakonec i na Krétě. Upřímně se na tenhle článek těším, alespoň si oživím vzpomínky. :D Každopádně, ještě řeknu jednu věc, objednávka bude stále otevřená, i přes tento týden, ale samozřejmě nebudu moct designy nastavovat nebo je dělat. Objednávku potom uzavřu asi v polovině nebo na konci září? Uvidíme. A úplně poslední věc, na dovolené budu úplně bez sebe, kvůli tenisu, protože už je tu další grandslam sezóny a další šance na to, aby Karolína Plíšková udržela první místo v žebříčku, ale taky, aby to US Open vyhrála, tak uvidíme, jak budu vnímat krásy dovolené, když budu hodně často kontrolovat tenisové výsledky. :D Mějte se tu hezky, snad vám nevadí, že teď nebudu komentovat, každopádně na mém instagramu určitě budu aktivní. Mějte se!

» Vyhlášení náběru wardrobe

31. července 2017 v 0:01 | DiamondColours | Emdie.
Po týdenním náběru wardrobes je tady nějaké "ofiko" vyjádření nebo vyhlášení, jak chcete. V první řadě děkuji moc, že se vůbec někdo zapsal a že mi dáváte tu důvěru a možnost vám dělat designy kdykoli.

Nezapsalo se vás hodně, ale ani málo, takže vám ještě jednou děkuji za váš zájem.

♥ NOVÝMI WARDROBE SE STÁVAJÍ:

(zaměřený na Shay Mitchell)
------------------------------------------------
(zaměřený na celebrity)
------------------------------------------------
(zaměřený na celebrity)
------------------------------------------------
(zaměřený na Shay Mitchell)
------------------------------------------------
(zaměřený na Ashley Tisdale)

Pokud by někdo chtěl z wardrobe vystoupit, napište mi prosím na mail, samozřejmě můžete. A objednávka designů je otevřená, ale vy si můžete design objednat, i když bude zavřená. :)
+ můžete si objednat design třeba na 2 týdny, měsíc dopředu, já vám ho udělám a nastavím, kdy budete chtít. Pokud se vám zaslaný design nebude líbit, napište mi ho, můžu ho předělat.

DÍKY ZA ZÁJEM!


» Náběr wardrobe ~ 24.7. - 31.7.

24. července 2017 v 7:00 | DiamondColours | Emdie.
KOMENTÁŘE JSOU MODEROVANÉ
UPDATE 25/07/2017 11:45 - Sice je to teprve druhý den náběru, ale přihlásilo se vás docela dost na to, že jsem dlouho neblogovala. Rozhodla jsem se, že na konci náběru vyberu cca 3-5 blogů do wardrobe, podle počtu zájemců. Hezký den! :)
Je to konečně tady, slibovaný náběr wardrobes. Ještě vůbec nevím, kolik lidí vezmu, bude se to nejspíš odvíjet podle toho, kolik z vás se přihlásí. Prosím, abyste do komentářů psali jen přihlášky, díky. :)

Wardrobe je pro lidi, kteří si chtějí objednávat designy ode mě v podstatě neustále, výhodou. I když bude objednávka designů uzavřená, vy si design můžete objednat a já vám ho na 100% udělám. Pokud se stanete mým wardrobe, neznamená to, že si budete muset objednávat layout pouze u mě. Stačí, když mi na email napíšete, že si tentokrát chcete objednat u někoho jiného, mně to vadit nebude. :)
UKÁZKA TVORBY:

~ Tvůj blog by měl být nějakým způsobem zařízený. (tzn. měl/a bys přidávat)
~ Pokud si budeš chtít objednat design u někoho jiného přestože jsi u mě ve wardrobe, samozřejmě můžeš, ale budu ráda, když mi to napíšeš.
~ Když budeš chtít z wardrobe odejít, napiš mi.
~ Beru jen fansite blogy (příp. můžu udělat výjimku), i nové
~ Záleží na vás, kdy si budete objednávat design, je jedno jestli za dva týdny nebo za měsíc, ale minimální doba nastaveného designu ode mě je cca. 2 týdny.
~ Pravidla týkající se samotných designů si můžete přečíst tady

1. přezdívka + blog
2. na koho je blog zaměřený
3. jak často cca měníš designy? (přibližně)
4. kontakt, nejlépe email
Děkuji moc těm, kdo se zapíší. :)

BACK TO SCHOOL (♥)

1. září 2015 v 16:38 | DiamondColours | Emdie.
Zdravím všechny! Dovolenou jsem si pořádně užila, v Rakousku i v Itálii je to nádherné a strašně se mi tam líbilo. Více ale v článku z dovolené, který bude možná o něco později. Teď se zaměříme na věc, která všechny trápí. Škola. Možná víte, možná ne, ale dnes jem nastoupila na osmileté gymnázium (kdo sleduje blog mé kamarádky Nikči, tak ví, že jsem tam šla s ní) a upřímně jsem se už školy nemohla dočkat. Sice to brzy pomine, ale těšila jsem se na nové prostředí, spolužáky..Přesně jak říká naše nová třídní. "Těšíte se, protože jdete do neznáma." Ale každopádně se mi zatím na gymplu líbí, máme třídu č. 503 a to přecházení, no nevim nevim. :D Ale po těch dvou měsících prázdnin mi škola začala docela dost chybět. Jsem zvědavá, co na pozměněný kolektiv budou říkat moji bývalí spolužáci. Už se v naší třídě bavíme s Nikky i s dalšíma dvěma holkama (Adél a Tony), jsou strašně milé a bacené jako my. :D Jak vypadal váš první školní den?

Zítra mě čeká cesta na adapťák, na kterém budeme do pátku. Už se tam těším, poznáme se více s třídní, která je mimochodem milá (:D) a spolužáky.
 
 

Reklama