Blog designs

Past design #9 | featuring Ariana Grande

9. září 2017 v 11:19 | DiamondColours | Emdie.
#9 ♥ ft. Ariana Grande ♥ satisfaction: 88% ♥ duration: 3,5h ♥ since: 09/09/2017 ♥ preview

Opět tu je nový design a asi vás překvapí to, že měl být podzimní. :D Barvy jsem měnila a měnila, pořád dokola, nakonec z toho vyšlo tohle. Arianu mám ráda už hrozně dlouho a věděla jsem, že s ní jednou budu mít svůj design, je mi jedno, že ty fotky jsou starší. :D Líbí se mi na něm hodně menu a horní navigace, zbytek posuďte sami. :) Jo a, mám novou šablonku!

Blog design #8 | featuring Gigi Hadid

24. srpna 2017 v 19:24 | DiamondColours | Emdie.

♥ #8 ♥ ft. Gigi Hadid ♥ satisfaction: 85% ♥ 24/08/17 ♥ duration: 3h ♥ preview

Ne, že bych měnila designy jako ponožky, ale... :D Už je tady nějaké ty dva dny, ale článek jsem se rozhodla přidat až teď, nevím proč. Tento design jsem udělala, když jsem zrovna měla objednávky hotové a měla jsem nějaký čas nazbyt. Docela se mi líbí, hlavně to horní menu a Gigi je na té fotce úplně krásná. Taky se mi líbí menu.
Také bych chtěla poděkovat za nominace v Blog Summer Awards, kde jsem se dostala do hlasování. Pokud máte zájem, hlasuje se zde.
BTW: Tento týden vyjde ještě článek, který shrne mou dovolenou v Rakousku a Slovinsku, bude tam více fotek; + vyjde článek o týdenním hiatusu kvůli dovolené na Krétě.

Blog design #7 | featuring Miranda Kerr

9. srpna 2017 v 12:47 | DiamondColours | Emdie.
♥ #7 ♥ ft. Miranda Kerr ♥ satisfaction: 88% ♥ 09/08/17 ♥ duration: ??? ♥ preview

Co říct? Asi nic, líbí se mi ze všech, co tu prozatím byly, nejvíc. Sice není letní, vlastně ani nevím, proč je takový zimní, ale dopadlo to takhle, jsem s ním docela spokojená. Mirandu mám strašně moc ráda, tak proč s ní neudělat design, když tu s ní ještě nebyl? Tento tady zůstane déle, kvůli dovoleným, které mě teď v srpnu čekají.

Od zítřka, 10.8. jsem na dovolené v Rakousku, ve Slovinsku, takže do 16. srpna nebudou vycházet články. Co se týká obíhání, obíhat budu, ale zřídka. Pokud mě ale chcete sledovat např. i na dovolené, můžete prostřednictvím mého instagramu. Díky za pochopení!

Blog design #6 | featuring Zoey Deutch

29. července 2017 v 17:25 | DiamondColours | Emdie.
♥ #6 ♥ ft. Zoey Deutch ♥ satisfaction: 90% ♥ 29/07/17 ♥ duration: 4h ♥ preview

Waaaau, kdo by to byl čekal? Zase nový design. Ani jsem ho neplánovala, ale v rámci jakéhosi "cviku" (:D) jsem ho nějak udělala a vyšel z toho layout, který se mi opravdu líbí! Jak jinak, než mé oblíbené barvičky, růžová, zelená, modrá. Jaké jiné barvy byste na designu určeném pro můj blog čekali? :D Slibuju (!), že tento layout, tady vydrží déle, než ty předchozí. Tento se mi líbí opravdu nejvíc ze všech a jsem s ním opravdu spokojená. Vybrala jsem fotky Zoey ze staršího photoshootu, ale já ho strašně miluju, k tomu se k němu hodí moje nejoblíbenější barvičky, tak jsem neodolala. Doufám, že se vám líbí, slibuji vám, že tu bude dýl :D V pondělí tu bude vyhodnocení náběru wardrobe :)
Mějte se hezky!

UPDATE 29/07/17 20:31 - Ztmavila jsem písmo jak na stránce, tak i v menu, i mně se to špatně četlo. :)

Blog design #5

25. července 2017 v 20:53 | DiamondColours | Emdie.
♥ version 5 ♥ ft. Lucy Hale ♥ satisfaction: 80% ♥ 25.07.2017 ♥ duration: ??? ♥ preview

Ahoj! Ano, opět nový design, po týdnu, ale na ten jsem se fakt nemohla dívat! :D Tenhle jsem dělala už docela dávno, možná před půl rokem, když jsem začala přemýšlet, že bych se mohla vrátit.. a co si budeme nalhávat, je daleko lepší než ten, který jsem dělala nedávno. S tímhle jsem docela spokojená, ale nejlepší to taky není, že jo :D Jinak, mám na tento týden připravené ještě dva články s designy, jeden objednaný, hooodně jednoduchý a jiným stylem, a potom premade, který je už mým trochu typickým stylem s podobným pozadím. Zatím se mějte hezky, já se vám ještě ozvu. :)

#RE-OPENED | Blog design #4

17. července 2017 v 16:01 | DiamondColours | Emdie.
Je to tu. Já. Ta, která bez ničeho odešla a přes rok se neozvala. A teď se vracím.
♥ version 4 ♥ ft. Troian Bellisario ♥ satisfaction: 90% ♥ 17.07.2017 ♥ duration: 5h. ♥ preview

Čím začít. Ehm, Ahoj? Rozhodla jsem se vrátit, protože mi ta grafika opravdu chyběla. Především se omlouvám, že jsem bez ozvání odešla a přes rok se neozvala. Neměla jsem chuť, náladu ani motivaci pokračovat. Ale tu jsem zase našla a jdu do toho s chutí. Doufám, že mé bývalé affiliates budou mít zájem se stát znovu a taky, že se vám tu bude líbit. Náběr affs je otevřený, wardrobe budu nabírat co nevidět. Chtěla bych, aby články vycházely v pátek pravidelně, přes týden a víkend budou vycházet jak budu mít čas.. Díky, že jste sem zašli a zajdete sem i znova. A... design se mi docela líbí, na to, že je to první design po roce mé grafické neaktivity. Líbí se vám? :)
- Emdie.

Ordered design ~mechitiniblogcz~

4. října 2015 v 19:29 | DiamondColours | Emdie.
*Tak snad už je konečně po hiatusu a já budu pravidelně přidávat. :)*
for: mechitiniblogcz ♥ type: wardrobe ♥ statisfaction: 88% ♥ duration: 7 h. ♥ on blog

Ano, snad i já, i Tyniss už budeme na blogu pravidelně, protože mě požádalala o nový design s tím, že její blog už nebude fansite, protože by to nestíhala a nadále bude pokračovat s autorským blogem.

Už jsem asi vyšla ze sviku, nebo co, ale nějak mi to při tvoření nemyslelo a nešlo. Je opět sladěný do podobných barev jako vždycky - fialová nebo růžová, modrá. S těmihle fotkami Martiny se pracuje skvěle, ovšem ořezávání PNG obrázků mi trvalo asi 2 hodiny. :D

Taky doufám, že se mi podaří vytvořit i nějaký nový design sem, protože tenhle mě už docela dost štve. Musím ho nějak sladit do podzimních barviček. :) Snad jsem vás nezaskočila nějakým mým návratem, ale začalo mě to na blog opět táhnout, takže snad mi to vydrží. ♥

Blog design #3

14. srpna 2015 v 9:25 | DiamondColours | Emdie.
♥ version 3 ♥ ft. Ashley Benson ♥ 96% ♥ 14.08.2015 ♥ doba výroby: 9h. ♥ preview

Ahoj všichni! Ha ha ha!! Opět nový design :D Já si nemůžu pomoct. :D Zkusila jsem něco jiného a jsem ráda, že jsem něco vymyslela, protože tyhle trojúhelníky jsem u nikoho neviděla, a byla bych ráda, kdyby to tak zůstalo. :) Jednoduše, našla jsem tenhle úžasný photoshoot Ash a já jí tak milluju, že jsem s ní musela udělat design! :3 Klidně si objednávejte, mám teď 2 objednávky, které budou už v takovém to stylu. :) Snad se vám líbí. :)

Blog design #2

25. července 2015 v 18:56 | DiamondColours | Emdie.
přečtěte si prosím toto.
♥ version 2 ♥ ft. Demi Lovato ♥ 93% ♥ 25.7.2015 ♥ doba výroby: 8h. ♥ preview
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj všichni! Ano, opět nový design, protože ten co tu byl...radši o něm nebudeme mluvit, protože to bylo hrozné. :D Na tenhle design jsem vybrala mou nejoblíbenější zpěvačku Demi Lovato a jako hlavní fotku jsem prostě musela použít tu k její nové písničce, která se týká léta. Musím uznat, že tenhle design se mi líbí teda o hodně víc, než předchozí, a nechápu jak jsem mohla dát tomu s Jenn 83%. -_- Hodně jsem si vyhrála s detaily, a aby to mělo větší nádech léta (což z barev moc nejde poznat), tak jsem tam nějak přifařila větve palmy :D A líbí se mi to! Přírodu tam budu asi dávat častěji.. :D Taky jsem ho dělala 8 hodin, takže ho tu nechám alespoň do půlky září..jestli se mi zase nepřestane líbit. No, já už končím, jen ještě musím říct, že už asi tři týdny dělám na jedné objednávce a pořád se nikam neposunuju.. :/ Jak se líbí vám?

#opening BLOG design #1

13. července 2015 v 17:21 | DiamondColours | Emdie.
version: #1 ♥ ft. Jennifer Aniston ♥ 83% ♥ 12.7. 2015 ♥ preview

Tak dobřé. První design na tomto blogu. Musím říct, že se mi líbí a to je div, protože jsem se s ním tak..ehm..štvala a asi stokrát jsem úplně změnila rozložení..Ale takhle jsem s tím celkem spokojená. :) Chvíli vás tu bude strašit tenhle design a doufám, že dlouho, protože se mi nechce dělat nový a musím nastavit designy z objednávky..

Tak vás tady asi vítám! Ano, opět jsem změnila blog, ale na tomhle bych už snad měla vydržet. :D Jak jsem psala na EA, tak affiliates, objednávky, wardrobe atd. všechno zůstává, jenom to bude tady. A ani moje přezdívka se nemění..Emdie, ale můžete mi říkat i normálně Magdi. :D Tak to by pro dnešek stačilo, já doufám, že se vám design a tento blog líbí a uvidíme se příště. :)
 
 

Reklama