Srpen 2017

HIATUS 27.8. - 3.9. 2017

27. srpna 2017 v 8:00 | DiamondColours | Emdie. |  Blog news
Už dlouho ode mě omýlaný hiatus, to datum už nastalo. Momentálně jsem na cestě na letiště, protože mě v posledním týdnu letních prázdnin čeká dovolená, na kterou letím pouze s mamkou. Bohužel nemám nic přednastaveného, čili nic celý týden nevyjde, no, snad to nevadí. Jednoduše - celý týden nevyjde ani jeden článek a já vaše blogy nejspíš nebudu komentovat. Článek po té vyjde asi během prvního týdne v Září, kde shrnu mou dovolenou v Rakousku, Slovinku a nakonec i na Krétě. Upřímně se na tenhle článek těším, alespoň si oživím vzpomínky. :D Každopádně, ještě řeknu jednu věc, objednávka bude stále otevřená, i přes tento týden, ale samozřejmě nebudu moct designy nastavovat nebo je dělat. Objednávku potom uzavřu asi v polovině nebo na konci září? Uvidíme. A úplně poslední věc, na dovolené budu úplně bez sebe, kvůli tenisu, protože už je tu další grandslam sezóny a další šance na to, aby Karolína Plíšková udržela první místo v žebříčku, ale taky, aby to US Open vyhrála, tak uvidíme, jak budu vnímat krásy dovolené, když budu hodně často kontrolovat tenisové výsledky. :D Mějte se tu hezky, snad vám nevadí, že teď nebudu komentovat, každopádně na mém instagramu určitě budu aktivní. Mějte se!

Ordered design ~vanessahudgens~

25. srpna 2017 v 14:40 | DiamondColours | Emdie.
for: vanessahudgenstype: ordered ♥ statisfaction: 70% ♥ preview ♥ on blog ♥

Už delší dobu nastavený objednaný design, který byl snad mým prvním takto tmavým. Ani nevím, proč. Dělalo mi strašný problém sladit barvy a jelikož na hlavní fotce byla docela dost černá, tak jsem to zkusila a vuala, nevypadá to nejhůř. Samozřejmě mé oblíbené bublinky, jako všude. Co na něj říkáte? :)
V neděli vyjde článek s hiatusem, článek z dovolené v Rakousku a Slovinsku nejspíš bude po tom, co se vrátím z Kréty a bude to nejspíš shrnuto v jednom, i s Krétou.

Blog design #8 | featuring Gigi Hadid

24. srpna 2017 v 19:24 | DiamondColours | Emdie. |  Blog designs

♥ #8 ♥ ft. Gigi Hadid ♥ satisfaction: 85% ♥ 24/08/17 ♥ duration: 3h ♥ preview

Ne, že bych měnila designy jako ponožky, ale... :D Už je tady nějaké ty dva dny, ale článek jsem se rozhodla přidat až teď, nevím proč. Tento design jsem udělala, když jsem zrovna měla objednávky hotové a měla jsem nějaký čas nazbyt. Docela se mi líbí, hlavně to horní menu a Gigi je na té fotce úplně krásná. Taky se mi líbí menu.
Také bych chtěla poděkovat za nominace v Blog Summer Awards, kde jsem se dostala do hlasování. Pokud máte zájem, hlasuje se zde.
BTW: Tento týden vyjde ještě článek, který shrne mou dovolenou v Rakousku a Slovinsku, bude tam více fotek; + vyjde článek o týdenním hiatusu kvůli dovolené na Krétě.

» Templates | Gallery update ~pfi, pxd, png~

24. srpna 2017 v 14:46 | DiamondColours | Emdie. |  Templates
Dnes jsem si připravila celke jednoduché gallery update šablonky, ke stažení jsou volně na ulož.to, a to v .pxd formátu - to je formát online editoru Pixlr, takže si do šablonky můžete dát fotku, i když nemáte stažený žádný program, po té ve formátu .pfi, takže abyste si mohli fotku do šablonky dát ve PhotoFiltre a nakonec v .png, ale to už nebudou zachovány použité styly. Doufám, že se vám líbí. :)
Také bych chtěla poděkovat za nominace v Blog Summer Awards, kde jsem se dostala do hlasování. Pokud máte zájem, hlasuje se zde.


» Editorials | Shay Mitchell [24 editorials-3 photos]

21. srpna 2017 v 11:46 | DiamondColours | Emdie. |  Editorials
Moje milovaná Shay, o které jsem i dokonce jednu dobu měla blog, no, nevydrželo mi to moc dlouho. Tentokrát zde mám narychlo udělané editorials, ono možná to, že jich je ze 3 fotek 24 nezní tak, že by byly narychlo, ale jednoduše, podle mě nejsou nějak přeplácané, Jsou na nich pouze bublinky a nějaké lehký bílý přechod. Jsou jenom v klasickém kruhu, protože, popravdě, se mi momentálně nelíbil žádný tvar, který mám uložený. :D Snad se vám líbí, a někdo využije.

S nápisem Shay Mitchell v dalších 6 barvách:

Free design ft. Ariana Grande

18. srpna 2017 v 17:34 | DiamondColours | Emdie. |  Free designs
type: free ♥ statisfaction: 80% ♥ duration: 4 h. ♥ náhledvolně ke stažení

Rozhodla jsem se udělat free design, tentokrát s Arianou Grande, kterou mám hrozně ráda a tyto fotky jsou úžasné. Hned jsem věděla, jaké barvy budu kombinovat a myslím, že to nedopadlo špatně. Jen když se teď na ten náhled dívám, přijde mi trochu přebublinkovaný. :D Tentokrát si design můžete stáhnout, i když teď nepředpokládám, že by ho vůbec někdo využil. Balíček je ve složce .zip, ke stažení volně na DeviantArtu, kde je také k dispozici větší náhled. Co se týče pravidel, obsahu balíčku a bonusů, to vše najdete na DeviantArtu. Sem přikládám jen pravidla používání.

1. V menu budeš mít napsáno, že jsem design vytvořila já, s odkazem na diamondcolours.blog.cz
2. Nebudeš upravovat ani si přivlastňovat části designu, či dokonce celý design
3. Pokud budeš chtít dodělat nějaké boxy do menu, ráda je dodělám, stačí napsat komentář sem, nebo na ask.fm/emdiemaddie či email diamondcolours@email.cz
4. Bonusy používej pouze v době, kdy máš nastavený tento design; neupravuj je a nepoužívej je, pokud si design nenastavíš
5. Design si nastav celý, vše nastav podle návodu ("jak nastavit")
6. Barvu stránky, menu, odkazů nastav nejlépe takovou, jaká je přiložená v textovém souboru ("kódy barev")
7. Design můžeš mít na blogu jakkoli dlouho! :)
8. Pokud si design stáhneš, napiš mi to do komentářů na blogu nebo na DeviantArt.

Ordered design ~shaymdaily~

16. srpna 2017 v 14:15 | DiamondColours | Emdie. |  Ordered designs
for: shaym-dailytype: wardrobe ♥ statisfaction: 73% ♥ previewon blog

Jsem zpět! Dovolenou jsem si užila, i když jsem se vrátila už v úterý v noci kvůli ubytování, které bylo na Slovinsku opravdu špinavé, čili jsme tam spali jen jednu noc, a to jsme se ještě v noci z neděle na pondělí museli stěhovat do novější budovy, protože jsme zamčeli dveře a nešly odemčít - mamka i se sestrou lezly oknem hledat majitele, no, takové jsou zážitky ze Slovinska, každopádně stejně to bylo krásné, jak Rakousko, kde jsme šli na horu Dobratsch, navštívili soutěsku Tscheppaschlucht a hrad Finkenstein, měli krásné ubytování u jezera Faaker See. Na Slovinsku jsme toho stihli poněkud méně, než jsme plánovali, ale i tak na to, že jsme tam strávili jeden den, jsme toho stihli hodně - šli jsme trasu k vodopádu Peričnik, který je nádherný, byli u Bledského jezera a nakonec jsme navštívili místo, na které jsem se těšila snad nejvíce - biatlonový stadion v Pokljuce ♥ Teď už se ale přesuneme na design, jistojistě totiž udělám článek, kde budou nějaké fotky z dovolené. :)
-----------------
Design jsem udělala už včera, to mi přišla i objednávka. Dostala jsem naprosto volnou ruku, byly mi zaslány pouze fotky a jedinou podmínkou bylo, aby byl začátek názvu blogu (shaym) ozdobný. Byla jsem opravdu ráda, že jsem tuto možnost dostala, díky tomu mi totiž design nepřijde vůbec prázdný a efekty jsem si dodělala podle sebe. Použila jsem docela dost textů, v poslední době se mi to strašně líbí, bez toho mi to přijde docela prázdné. :D Inspirace boxů v menu Nayou

Blog design #7 | featuring Miranda Kerr

9. srpna 2017 v 12:47 | DiamondColours | Emdie. |  Blog designs
♥ #7 ♥ ft. Miranda Kerr ♥ satisfaction: 88% ♥ 09/08/17 ♥ duration: ??? ♥ preview

Co říct? Asi nic, líbí se mi ze všech, co tu prozatím byly, nejvíc. Sice není letní, vlastně ani nevím, proč je takový zimní, ale dopadlo to takhle, jsem s ním docela spokojená. Mirandu mám strašně moc ráda, tak proč s ní neudělat design, když tu s ní ještě nebyl? Tento tady zůstane déle, kvůli dovoleným, které mě teď v srpnu čekají.

Od zítřka, 10.8. jsem na dovolené v Rakousku, ve Slovinsku, takže do 16. srpna nebudou vycházet články. Co se týká obíhání, obíhat budu, ale zřídka. Pokud mě ale chcete sledovat např. i na dovolené, můžete prostřednictvím mého instagramu. Díky za pochopení!

Ordered design ~ashleystars15~

6. srpna 2017 v 21:32 | DiamondColours | Emdie. |  Ordered designs
for: ashleystars15type: wardrobe ♥ statisfaction: 52% ♥ preview ♥ on blog ♥

No, budu upřímná. Moc se mi nelíbí, ale admince ano, takže jsem ráda. Je tu další wardrobe design a i když jsem s ním docela měla problém, tak mi netrval tak dlouho. Asi čtyřikrát jsem ho komplet předělávala, no, nakonec to dopadlo takhle. Samozřejmě - květiny, ale tyhle kopretiny se sem opravdu hodily, sama Ashley je má na ruce na photoshootu. :D Já mám vždycky problém, když toho na designu má být málo, tenhle je toho příkladem. Rozhodně není jeden z mých nejlepších, ale nejhorší to taky není. A abych nebyla jen negativní, líbí se mi barvy a kopretiny (a fotky samozřejmě!). Rozložení komentovat nebudu :D Hlavně, že se líbí admince. :)

Ordered design ~shaymdailyblogcz~

4. srpna 2017 v 15:08 | DiamondColours | Emdie. |  Ordered designs
for: shaym-dailytype: wardrobe ♥ statisfaction: 70% ♥ preview ♥ on blog ♥

Co si budeme povídat, ke mně moc simple designy nejdou, no. :D Ale adminka už podruhé požádala o simple design, tak jsem se rozhodla přidat výběr simple/classic i do objednávky, ať si každý vybere. (To ale nic nemění na tom, že pořád radši dělám klasické "velké" designy :D) Shay mám hrozně ráda a líbí se mi i fotky, které adminka vybrala, ze začátku jsem měla problém kam umístit hlavní navigaci, ale nakonec to nějak dopadlo no. V poslední době jsem strašně posedlá kytkami, cpu je snad na každý design, ať už do pozadí, nebo nějak viditelně.. Za poslední týden jsem udělala asi 5 designů, z toho všechny byly s kytkami. Myslím, že květiny začala používat už dávno Lily (goldenwaterlily), když ještě působila na blogu, a teď se to nějak znova uchytilo. :D Každopádně mně se to líbí, mám ráda přírodu na designech. :D