Červenec 2017

» Vyhlášení náběru wardrobe

31. července 2017 v 0:01 | DiamondColours | Emdie. |  Blog news
Po týdenním náběru wardrobes je tady nějaké "ofiko" vyjádření nebo vyhlášení, jak chcete. V první řadě děkuji moc, že se vůbec někdo zapsal a že mi dáváte tu důvěru a možnost vám dělat designy kdykoli.

Nezapsalo se vás hodně, ale ani málo, takže vám ještě jednou děkuji za váš zájem.

♥ NOVÝMI WARDROBE SE STÁVAJÍ:

(zaměřený na Shay Mitchell)
------------------------------------------------
(zaměřený na celebrity)
------------------------------------------------
(zaměřený na celebrity)
------------------------------------------------
(zaměřený na Shay Mitchell)
------------------------------------------------
(zaměřený na Ashley Tisdale)

Pokud by někdo chtěl z wardrobe vystoupit, napište mi prosím na mail, samozřejmě můžete. A objednávka designů je otevřená, ale vy si můžete design objednat, i když bude zavřená. :)
+ můžete si objednat design třeba na 2 týdny, měsíc dopředu, já vám ho udělám a nastavím, kdy budete chtít. Pokud se vám zaslaný design nebude líbit, napište mi ho, můžu ho předělat.

DÍKY ZA ZÁJEM!Blog design #6 | featuring Zoey Deutch

29. července 2017 v 17:25 | DiamondColours | Emdie. |  Blog designs
♥ #6 ♥ ft. Zoey Deutch ♥ satisfaction: 90% ♥ 29/07/17 ♥ duration: 4h ♥ preview

Waaaau, kdo by to byl čekal? Zase nový design. Ani jsem ho neplánovala, ale v rámci jakéhosi "cviku" (:D) jsem ho nějak udělala a vyšel z toho layout, který se mi opravdu líbí! Jak jinak, než mé oblíbené barvičky, růžová, zelená, modrá. Jaké jiné barvy byste na designu určeném pro můj blog čekali? :D Slibuju (!), že tento layout, tady vydrží déle, než ty předchozí. Tento se mi líbí opravdu nejvíc ze všech a jsem s ním opravdu spokojená. Vybrala jsem fotky Zoey ze staršího photoshootu, ale já ho strašně miluju, k tomu se k němu hodí moje nejoblíbenější barvičky, tak jsem neodolala. Doufám, že se vám líbí, slibuji vám, že tu bude dýl :D V pondělí tu bude vyhodnocení náběru wardrobe :)
Mějte se hezky!

UPDATE 29/07/17 20:31 - Ztmavila jsem písmo jak na stránce, tak i v menu, i mně se to špatně četlo. :)

Free design ft. Miranda Kerr

28. července 2017 v 8:00 | DiamondColours | Emdie. |  Free designs
for: ??? ♥ type: free ♥ statisfaction: 86% ♥ duration: 2 h. ♥ náhled

Nakonec to není premade, ale free design. Musím říct, že mi netrval tak dlouho a přesto se mi líbí, neměla jsem s ním nějaké extra problémy. Samozřejmě jak jinak, použila jsem moji už obligátní kombinaci barev růžová, modrá, která se k těmto fotkám fakt hodí, takže mě neukamenujte prosím :D V hlavní navigaci jsem se inspirovala od FoXx (dontsayshh.blog.cz), která dělala takový tutoriál na inspiraci pro navigaci. I na designu je to napsané :) Takže pokud by měl přece jenom někdo zájem, můžete napsat sem, nebo na mail a já ho můžu nastavit.

Blog design #5

25. července 2017 v 20:53 | DiamondColours | Emdie. |  Blog designs
♥ version 5 ♥ ft. Lucy Hale ♥ satisfaction: 80% ♥ 25.07.2017 ♥ duration: ??? ♥ preview

Ahoj! Ano, opět nový design, po týdnu, ale na ten jsem se fakt nemohla dívat! :D Tenhle jsem dělala už docela dávno, možná před půl rokem, když jsem začala přemýšlet, že bych se mohla vrátit.. a co si budeme nalhávat, je daleko lepší než ten, který jsem dělala nedávno. S tímhle jsem docela spokojená, ale nejlepší to taky není, že jo :D Jinak, mám na tento týden připravené ještě dva články s designy, jeden objednaný, hooodně jednoduchý a jiným stylem, a potom premade, který je už mým trochu typickým stylem s podobným pozadím. Zatím se mějte hezky, já se vám ještě ozvu. :)

» Náběr wardrobe ~ 24.7. - 31.7.

24. července 2017 v 7:00 | DiamondColours | Emdie. |  Blog news
KOMENTÁŘE JSOU MODEROVANÉ
UPDATE 25/07/2017 11:45 - Sice je to teprve druhý den náběru, ale přihlásilo se vás docela dost na to, že jsem dlouho neblogovala. Rozhodla jsem se, že na konci náběru vyberu cca 3-5 blogů do wardrobe, podle počtu zájemců. Hezký den! :)
Je to konečně tady, slibovaný náběr wardrobes. Ještě vůbec nevím, kolik lidí vezmu, bude se to nejspíš odvíjet podle toho, kolik z vás se přihlásí. Prosím, abyste do komentářů psali jen přihlášky, díky. :)

Wardrobe je pro lidi, kteří si chtějí objednávat designy ode mě v podstatě neustále, výhodou. I když bude objednávka designů uzavřená, vy si design můžete objednat a já vám ho na 100% udělám. Pokud se stanete mým wardrobe, neznamená to, že si budete muset objednávat layout pouze u mě. Stačí, když mi na email napíšete, že si tentokrát chcete objednat u někoho jiného, mně to vadit nebude. :)
UKÁZKA TVORBY:

~ Tvůj blog by měl být nějakým způsobem zařízený. (tzn. měl/a bys přidávat)
~ Pokud si budeš chtít objednat design u někoho jiného přestože jsi u mě ve wardrobe, samozřejmě můžeš, ale budu ráda, když mi to napíšeš.
~ Když budeš chtít z wardrobe odejít, napiš mi.
~ Beru jen fansite blogy (příp. můžu udělat výjimku), i nové
~ Záleží na vás, kdy si budete objednávat design, je jedno jestli za dva týdny nebo za měsíc, ale minimální doba nastaveného designu ode mě je cca. 2 týdny.
~ Pravidla týkající se samotných designů si můžete přečíst tady

1. přezdívka + blog
2. na koho je blog zaměřený
3. jak často cca měníš designy? (přibližně)
4. kontakt, nejlépe email
Děkuji moc těm, kdo se zapíší. :)


» Editorials | Chloë Moretz ~chloe, fanclub, fanlist~

21. července 2017 v 14:09 | DiamondColours | Emdie. |  Editorials
Rozhodla jsem se udělat nějakou volnou grafiku, kterou můžete použít. Tentokrát jsou to editorials s Chloë Moretz, v několika barvách a s nápisy Chloe, Fanclub a Fanlist. Zvolila jsem nadpisy, které by se mohly nejčastěji využít. Snad se vám líbí, a pokud je chcete použít, prosím se zdrojem.
Mějte se krásně, úžívejte víkend. :)

-------------------------------------------------------

Ordered design ~shaymdailyblogcz~

18. července 2017 v 16:15 | DiamondColours | Emdie. |  Ordered designs
for: shaym-dailytype: normal ♥ statisfaction: 80% ♥ duration: 4 h. ♥ on blog

Tuto objednávku jsem dostala chvíli po znovuotevření a byla jsem za ni strašně ráda. Shay strašně miluju a fotky, které mi byly zaslány jsem začala zbožňovat. Konečně jsem se odpoutala od fialové, růžové a modré, a zvolila jsem jiné barvy. Docela se mi líbí, ale už k tomu nemám moc co říct, asi jen to, že v pozadí jsou nepatrně vidět glitry. :) Náhled v portfoliu zde nebo kliknutím na obrázek, design už je na blogu, když tak můžete kouknout tam. :)
- Emdie.

#RE-OPENED | Blog design #4

17. července 2017 v 16:01 | DiamondColours | Emdie. |  Blog designs
Je to tu. Já. Ta, která bez ničeho odešla a přes rok se neozvala. A teď se vracím.
♥ version 4 ♥ ft. Troian Bellisario ♥ satisfaction: 90% ♥ 17.07.2017 ♥ duration: 5h. ♥ preview

Čím začít. Ehm, Ahoj? Rozhodla jsem se vrátit, protože mi ta grafika opravdu chyběla. Především se omlouvám, že jsem bez ozvání odešla a přes rok se neozvala. Neměla jsem chuť, náladu ani motivaci pokračovat. Ale tu jsem zase našla a jdu do toho s chutí. Doufám, že mé bývalé affiliates budou mít zájem se stát znovu a taky, že se vám tu bude líbit. Náběr affs je otevřený, wardrobe budu nabírat co nevidět. Chtěla bych, aby články vycházely v pátek pravidelně, přes týden a víkend budou vycházet jak budu mít čas.. Díky, že jste sem zašli a zajdete sem i znova. A... design se mi docela líbí, na to, že je to první design po roce mé grafické neaktivity. Líbí se vám? :)
- Emdie.