Září 2015

Ordered design ~starlogblogcz~

5. září 2015 v 17:56 | DiamondColours | Emdie. |  Ordered designs
for: star-logtype: wardrobe ♥ statisfaction: 93% ♥ duration: 7 h. ♥ on blog
Objednaný design pro Nicky. Už je dodělaný asi dva týdny. Každopádně ještě není nastavený a to z jediného prostého důvodu. NENÍ ČAS. Začala škola a já jsem se včera vrátila z adapťáku. Skok na náročnější školu a učivo bude náročný, proto nečejte zrovna růžovou aktivitu. Snad se vám design líbí.

BACK TO SCHOOL (♥)

1. září 2015 v 16:38 | DiamondColours | Emdie. |  Blog news
Zdravím všechny! Dovolenou jsem si pořádně užila, v Rakousku i v Itálii je to nádherné a strašně se mi tam líbilo. Více ale v článku z dovolené, který bude možná o něco později. Teď se zaměříme na věc, která všechny trápí. Škola. Možná víte, možná ne, ale dnes jem nastoupila na osmileté gymnázium (kdo sleduje blog mé kamarádky Nikči, tak ví, že jsem tam šla s ní) a upřímně jsem se už školy nemohla dočkat. Sice to brzy pomine, ale těšila jsem se na nové prostředí, spolužáky..Přesně jak říká naše nová třídní. "Těšíte se, protože jdete do neznáma." Ale každopádně se mi zatím na gymplu líbí, máme třídu č. 503 a to přecházení, no nevim nevim. :D Ale po těch dvou měsících prázdnin mi škola začala docela dost chybět. Jsem zvědavá, co na pozměněný kolektiv budou říkat moji bývalí spolužáci. Už se v naší třídě bavíme s Nikky i s dalšíma dvěma holkama (Adél a Tony), jsou strašně milé a bacené jako my. :D Jak vypadal váš první školní den?

Zítra mě čeká cesta na adapťák, na kterém budeme do pátku. Už se tam těším, poznáme se více s třídní, která je mimochodem milá (:D) a spolužáky.